UWAGA RODZICE

25-04-2019
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
Od czwartku (25 kwietnia) nasze przedszkole pracuje normalnie.

Rodzice czytają dzieciom

26-03-2019
Rodzice czytają dzieciom
W ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”, oddział Smerfy wspólnie z rodzicami rozpoczął cykl spotkań głośnego czytania dzieciom. Głośne czytanie dziecku już (...)

Przedszkolaki odwiedziły bibliotekę

26-03-2019
Przedszkolaki odwiedziły bibliotekę
19 marca dzieci z oddziału Smerfy odwiedziły Wypożyczalnie dla Dorosłych i Młodzieży Nr 105 przy ul Dzikiej.  Przedszkolaki z wielką radością zapoznały się z niezwykłym dla n (...)

Chiński Nowy Rok

07-02-2019
miniaturka chiski-nowy-rok
Pokaz dla przedszkolaków 5 lutego z okazji Chińskiego Nowego Roku przedszkolaki ze wszystkich grup uczestniczyły w przygotowanych przez Panią Ludmiłę zajęciach, podczas kt& (...)

17-01-2019
Życzenia Dzień Babci i Dziadka
Życzenia - Dzień Babci i Dziadka.

20-12-2018
Życzenia
Zdrowych, spokojnych,Świąt Bożego Narodzenia,oraz Szczęśliwego Nowego RokużyczyDyrektor Zofia Markowiczoraz pracownicy Przedszkola Nr 12.

Spotkanie z Mikołajem

20-12-2018
miniaturka spotkanie-z-mikolajem
17 grudnia, w naszym przedszkolu pojawił się długo oczekiwany gość - św. Mikołaj.Cała sala powitała Mikołaja głośnymi oklaskami. Gość wywołał wieleradości i uśmiechu na twarzach pr (...)