Biedronki

Oddział Biedronki

to dzieci 3 – letnie.

Jesteśmy najmłodsi w naszym przedszkolu. Codziennie się poznajemy. Dużo czasu poświęcamy na rozwijanie czynności samoobsługowych. Bardzo lubimy zabawy przy muzyce. Nasza sala jest ładna i kolorowa. Dziewczynki chętnie bawią się lalkami, gotują dla lalek, opiekują się nimi. Chłopcy natomiast uwielbiają bawić się torami, pociągami i samochodami. Jesteśmy grupą wesołą i twórczą. Nasza Pani codziennie wita nas uśmiechem, bawi się z nami, przytula i rozwiązuje konflikty. Wszystkie „Biedronki” lubią również spędzać czas w ogrodzie przedszkolnym.

Zabawy kreatywne w oddziale BIEDRONEK

Nasze pociechy najlepiej rozwijają się poprzez poznawanie świata wielozmysłowo.
Zabawy sensoryczne są dla dzieci bardzo atrakcyjne, przyjemne i rozwojowe. Podczas codziennych zabaw w przedszkolu poznają różne rytmy, starają się je odtwarzać,  wystukując dźwięki np. kolorowymi rurkami (bum-bum rurkami).
Kiedy omawialiśmy tematykę dotyczącą zdrowia dzieci wcieliły się w rolę lekarzy. Badały lalki, misie oraz kolegów wykorzystując różne akcesoria. Było super.