Wizyta wyjątkowego gościa w grupie „Żabki"!
W naszej sali zrobiło się dziś szczególnie radośnie i wyjątkowo! Grupę „Żabki" odwiedziła Maja, uczennica czwartej klasy szkoły podstawowej oraz absolwentka naszego przedszkola.
Maja przygotowała dla dzieci wiele ciekawych zabaw oraz konkursów, w których przedszkolaki chętnie brały udział. Nie zabrakło emocji oraz śmiechu, a na uczestników czekały miłe niespodzianki i nagrody.
Dzieci z ogromnym zaangażowaniem brały udział w przygotowanych atrakcjach, a spotkanie było doskonałą okazją do pokazania, jak pięknie rozwijają się nasi wychowankowie po opuszczeniu przedszkola.
Serdecznie dziękujemy Mai za wizytę, wspaniałą energię oraz poświęcony czas!
