Informacja Administratora

„Mini wysypisko"

POMOCOWNIA DLA RODZIN

Link dostępny w zakładce dla rodziców/pomoc.

„Zabawki z odpadów”

Zaproszenie

Uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty w naszym przedszkolu odbędą się w dniach:

„Biedronki” – 19.05 ( czwartek) godz. 10:00

„Smerfy” – 27.05 (piątek) godz. 13:30

„Żabki” –  25.05 (środa) godz. 13:00

„Słoneczka” – 25.05 (środa) godz. 14:00

Ze względu na nadal istniejące zagrożenie epidemiczne na uroczystość zapraszamy tylko Rodziców.

~ Dzieci i Nauczyciele

Konkurs fotograficzny

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym  pt.:

,,MOJA DZIELNICA W OBIEKTYWIE - ZNANE I NIE ZNANE MIEJSCA W WARSZAWIE’’

Zaproszenie - konkurs

Życzenia wielkanocne

Drodzy rodzice!
Życzymy, aby nadchodzące święta wielkanocne napełniły Wasze serca radością i nadzieją, a chwile spędzone w gronie najbliższych dodawały otuchy i pozwalały przezwyciężyć wszystkie trudności.
~Dyrektor i pracownicy przedszkola

Audycja muzyczna "Od ucha do ucha"

Termin spotkania:

06 IV 2022 r.

Opieka wakacyjna

Zapisy na dyżur wakacyjny od 4 kwietnia 2022 (poniedziałek).

Planetarium

Zajęcia z ceramiki

Terminy zajęć:

31 III 2022 r.

Biedronki poznają kształty i figury geometryczne

Zabawy teatralne w oddziale Biedronek i Smerfów

Relacja dostępna w galerii.

Koncert na dzwonkach

Odwiedziny SP nr 210

Warsztaty Szkatułka

Terminy zajęć:

08 III, 22 III, 29 III 2022 r.

Rekrutacja

Kryteria rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych wraz z harmonogramem.

Rekrutacja do Przedszkoli

Przedszkole nr 12 realizuje program edukacyjny
„Kocham Warszawę – łapię deszczówkę”

Program zakłada trzy obszary działań:

1. Kocham Warszawę – projekt dedykowany nauczycielom w przedszkolach, poświęcony zagadnieniom związanym z obiegiem wody. W jego ramach zaplanowane jest przekazanie materiałów edukacyjnych (scenariusze zajęć , bajka – audiobook +pdf i piosenka).

2. Montaż naziemnej instalacji do zbierania deszczówki - instalacji w przedszkolu dwóch zbiorników z tworzyw sztucznych o pojemności 300 l.

3. Nasadzenia dwóch drzew.

Fundacja Veolia Polska jest pomysłodawcą i realizatorem projektu „Kocham Warszawę – łapię deszczówkę” skierowanego do przedszkoli. Jest to program edukacyjny propagujący działania w zakresie ochrony środowiska. Fundacja wspiera inicjatywy ekologiczne w miastach, kładąc duży nacisk na komponent edukacyjny i kształtowanie postaw proekologicznych. Celem projektu jest edukacja najmłodszych warszawiaków na temat gospodarki wodnej, wyposażenie przedszkoli w instalacje do gromadzenia deszczówki, nasadzenia drzew na terenie wytypowanych placówek oraz promowanie postaw ekologicznych i odpowiedzialnych za środowisko.