Międzynarodowy Dzień Kucharza

Zabawy w oddziale Biedronek

Podziękowanie dla Rodziców

Zdjęcia  dostępne w galerii.

„Jesienne Witraże”

„Pola Nadziei”

„Przedszkole strzela gole”

SPOTKANIE Z PSYCHOLOGIEM

Zapraszamy Rodziców dzieci odchodzących  do szkoły w 2022 r. na spotkanie z psychologiem,
które odbędzie się w naszym przedszkolu  23 września (czwartek) o godz. 17.00
Temat spotkania : „Gotowość dziecka do podjęcia nauki w szkole”
Przewidywany czas spotkania: 1 - 1:30 godz.

DRODZY RODZICE

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA ZEBRANIA, KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ W NASTĘPUJĄCYCH TERMINACH:

ODDZIAŁ I – „BIEDRONKI”- 6 WRZEŚNIA(PONIEDZIAŁEK) GODZ. 17.00
ODDZIAŁ II –„SMERFY” - 8 WRZEŚNIA (ŚRODA) GODZ. 17.30
ODDZIAŁ III –„ŻABKI” - 7 WRZEŚNIA (WTOREK) GODZ. 17.00
ODDZIAŁ IV –„SŁONECZKA” - 8 WRZEŚNIA (ŚRODA) GODZ. 17.00

W ZWIĄZKU Z SYTUACJĄ PANDEMICZNĄ PROSIMY, ABY W ZEBRANIU UCZESTNICZYŁ TYLKO JEDEN Z RODZICÓW DZIECKA.
NA CZAS ZEBRAŃ PROSIMY O ZAPEWNIENIE DZIECIOM OPIEKI.

Do Rodziców dzieci ze „Słoneczek”

W najbliższy wtorek ( 6.VII) jedziemy do Muzeum Narodowego.

Z przedszkola wychodzimy o godz. 9:15.

Prosimy o zaopatrzenie dzieci w maseczki.

Dziękujemy :)

Propozycje z naszej kuchni

Przepis na knedle z truskawkami dostępny w zakładce Propozycje z naszej kuchni.

Niesamowite rzeźby z drewna

Zdjęcia z warsztatów realizowanych przez Fundację Szkatułka dostępne w galerii.

Wycieczka

W środę, 9 czerwca odbyła się wycieczka dzieci z oddziałów III i IV do Gąsiorowa. Ośrodek „Młyn Gąsiorowo”.
Zdjęcia dostępne w galerii.

Zabawy dla dzieci z okazji ich Święta

1 czerwca  (wtorek) godz. 10:00 - 12:00

W tym dniu  przed południem w ogrodzie przedszkolnym planujemy atrakcyjne zabawy dla dzieci.

Mamy nadzieję, że humory i pogoda nam dopiszą.

Wycieczka do Gąsiorowa

Dnia 09.06.2021 r. odbędzie się wycieczka oddziałów III i IV do Gąsiorowa.
Ośrodek „Młyn Gąsiorowo”.

Przedszkole nr 12 realizuje program edukacyjny
„Kocham Warszawę – łapię deszczówkę”

Program zakłada trzy obszary działań:

1. Kocham Warszawę – projekt dedykowany nauczycielom w przedszkolach, poświęcony zagadnieniom związanym z obiegiem wody. W jego ramach zaplanowane jest przekazanie materiałów edukacyjnych (scenariusze zajęć , bajka – audiobook +pdf i piosenka).

2. Montaż naziemnej instalacji do zbierania deszczówki - instalacji w przedszkolu dwóch zbiorników z tworzyw sztucznych o pojemności 300 l.

3. Nasadzenia dwóch drzew.

Fundacja Veolia Polska jest pomysłodawcą i realizatorem projektu „Kocham Warszawę – łapię deszczówkę” skierowanego do przedszkoli. Jest to program edukacyjny propagujący działania w zakresie ochrony środowiska. Fundacja wspiera inicjatywy ekologiczne w miastach, kładąc duży nacisk na komponent edukacyjny i kształtowanie postaw proekologicznych. Celem projektu jest edukacja najmłodszych warszawiaków na temat gospodarki wodnej, wyposażenie przedszkoli w instalacje do gromadzenia deszczówki, nasadzenia drzew na terenie wytypowanych placówek oraz promowanie postaw ekologicznych i odpowiedzialnych za środowisko.