Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Słoneczka

Oddział Słoneczka

Jesteśmy – w znacznej większości - grupą dzieci sześcioletnich; mamy też w naszym zespole trzech chłopców pięcioletnich; dziewczynek jest 11, chłopców – 13.
Do przedszkola przychodzimy z radością; miło spędzamy czas w naszej sali. Chętnie uczestniczymy we wszystkich działaniach proponowanych przez panie: p. Martę, p. Ludmiłę i p. Basię. Podczas zajęć poznajemy litery, cyfry i znaki matematyczne, uczymy się wierszy, piosenek, chętnie malujemy, rysujemy i lepimy. Dużo radości sprawiają nam spacery i zabawy na placu przedszkolnym, gdzie rozładowujemy pokłady naszej energii. Interesuje nas otaczająca przyroda – pobyt na świeżym powietrzu jest okazją do jej obserwacji: podglądamy życie drobnych zwierząt i roślin (bez ingerencji w ich bytowanie), przeprowadzamy eksperymenty, gromadzimy elementy do prac plastycznych, matematycznych i konstrukcyjnych.
Jesteśmy samodzielni – większość z nas do przedszkola chodzi już czwarty rok: sprawnie przebieramy się (do wyjścia na plac zabaw, na gimnastykę), pełnimy dyżury przy posiłkach, można na nas liczyć przy sprzątaniu zabawek po skończonym działaniu.
Po intensywnej pracy i wielu wrażeniach związanych z odkrywaniem otaczającego świata - chętnie odpoczywamy, słuchając tekstów czytanych przez nasze panie.