Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Adaptacja 2024

Drogie Dzieci! Drodzy Rodzice 3–latków!

Serdecznie Was zapraszamy na spotkania adaptacyjne, które zaplanowaliśmy na przełomie VI / VIII.

Dzieci w tych dniach będą miały okazję poznać swoją panią, pracowników przedszkola, salę zabaw oraz ogród przedszkolny.Nauczycielka odpowie na nurtujące Państwa pytania, rozwieje obawy.Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej: www.przedszkole12.waw.pl.

Harmonogram spotkań zostanie zamieszczony po zakończonej rekrutacji.

W zakładce: Adaptacja znajdziecie Państwo istotne informacje, pomocne artykuły, dotyczące pierwszych dni Waszych pociech w przedszkolu.

Tu także zamieścimy potrzebne druki (oświadczenie) do wydrukowania i wypełnienia.

Podkreślamy, iż w każdym składanym  dokumencie niezbędny jest podpis obojga rodziców oraz osób upoważnionych do odbioru dziecka.

Dla każdej osoby upoważnionej do odbioru dziecka należy wydrukować i wypełnić odrębny druk. Jeżeli upoważniamy np. 3 osoby-wypełniamy 3 druki.

 

Adaptacja trzylatków

Szanowni Rodzice!

Przesyłamy artykuł dotyczący adaptacji trzylatków, przygotowany przez psychologów Zespołu Poradni Psychologiczno - Pedagogicznych nr 1 w Warszawie.

Wiadomości na temat przygotowania dziecka do przedszkola z pewnością staną się pomocne i przyniosą wiele korzyści.

Mamusiu, Tatusiu przygotuj mi do przedszkola:

- kapcie na rzepy (tak żebym mógł/ła włożyć samodzielnie,
- ubrania na zmianę (w podpisanym worku) dużo, bo mogę ze stresu zapomnieć o łazience (3-4 majteczki, 3-4 pary skarpet, 2 bluzki z krótkim i długim rękawem, 3 pary spodni najlepiej w gumkę lub leginsy.
- bidon na wodę;
- poszwa na koc o wymiarach (150 x 200 ), poduszka, mały płaski jasiek;
- piżama (stosowna do pogody);
- przytulak do spania.

Wszystkie rzeczy mają być podpisane i zapakowane w podpisanej torbie lub worku.

Dodatkowo prosimy o przyniesienie:

Dużej paczki chusteczek higienicznych suchych i paczkę chusteczek wilgotnych, ręcznik papierowy.

Informacje, druki, pomocne artykuły dotyczące pierwszych dni Waszych pociech w przedszkolu:

Adaptacja 3 - latków

Upoważnienie do odbioru dziecka

Samodzielność

Dobra dyscyplina

Nie hodujmy narcyzów